PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106743}

Nomad

6,2 1 577
ocen
6,2 10 1 1577
Nomad
powrót do forum filmu Nomad

Kpina z widza

ocenił(a) film na 3

W obsadzie jest błąd. Kuno Becker grał Mansura, a Jay Hernandez jego przyjaciela, którego
później zabił. Nie wiem dlaczego ktoś z nich obu zrobił Mansura - głównego bohatera. Może
dlatego że obaj zagrali żenująco, na co zostali w sumie skazani. Gdy widzimy ich grę wśród
Kazachów, za każdym razem zastanawiamy się, co za idiota wpadł na ten pomysł. To tak,
jakby umieścić tam np Borysa Szyca i kazać mu udawać Kazacha. Zepsuli w ten sposób
cały film - jak dla mnie hollywoodzka kpina z widza.

ocenił(a) film na 6
MACUG

E tam, sama gra była do zniesienia, gorzej, że fabułka miejscami naiwna. Owszem, chwilami powiało klimatem Kurosawy, ale ogólnie "średniawo". Można obejrzeć, ale bez wiwatów. Oczywiście moim zdaniem.

ocenił(a) film na 7
Jaho63

To nie miał być klimat Kurosawy... -_-'. Zgadzam się z tym że meksykaniec grający Kazachskiego koczownika to kpina.. I że gra aktorska była do porzygu amerykańska. Nie licząc tego film był niezgorsza. Przyjemna romantyczna, wręcz bajkowa opowieść w klimatach koczowników. Lekko wchodziło, cieszyło oko widza - Me Gusta!

ocenił(a) film na 6
Zeniaczek

:) No, to się prawie zgadzamy. ;)
Jedynie nie do końca rozumiesz określenie "chwilami powiało", ale jakoś to przeżyję. :)

ocenił(a) film na 7
Jaho63

Ależ rozumiem, możliwe że kontekst źle odebrałam. To owszem na początku robi wrażenie że ten chwilowy "klimat Kurosawy" jest jedynym pozytywnym aspektem w tym filmie. Ale już nie wchodźmy w to :) bez sensu by było:) Jeśli znasz jakieś filmy warte polecenia właśnie w klimatach koczowniczych (nie mowie tu o chińskich czy japońskich) to nie pogardzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones