PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106743}

Nomad

6,2 1 576
ocen
6,2 10 1 1576
Nomad
powrót do forum filmu Nomad

7/10

ocenił(a) film na 6

jak na produkcję z Kazachstanu to bardzo dobry film, ciekawa historia
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 6
Pauleta

W gruncie rzeczy bardzo przewidywalny od połowy a poczatek to jak o Jezusie( ma sie urodzic chlpiec co ci odbierze wladze wiec znajdz go i zabij).Ale sam film spoko zwlaszcza od strony video, zdjecia tez bardzo ładne choc to juz zasługa miejsca gdzie krecili. Fajnie tez ze nie gadali po angielsku. Aktorzy mimo ze niezbyt znani to jednak kojarza sie zbytnio z lalusiami zwlaszcza Kuno Becker który wczesniej grał mloda gwiazde footballu w Golu. A ten 2 to chyba w Hostelu ale pewny nie jestem. Generalnie 6+/10 chciałem dac 7 ale zdaje sobie sprawe ze jest to film typowo na 1 raz wiec 6 bedzie bardziej adekwatne. Zwłaszcza ze dzis byłem w kinie na Indianie Jonesie 4 i dałem mu tez 6/10 wiec nie ma sie czego wstydzic. Jak by nie patrzec film ten lepszy od Indiany 4 nie jest , w dodatku w Indianie pokładałem wieksze oczekiwania a ten film był mi anonimowy (wiec mile mnie zaskoczyl a za tem łatwiej bylo mu zasłuzyc na dobra note) , w programie tv zobaczyłem tytuł to nie miałem zamiaru go ogladac zwlaszcza gdy zobaczyłem ze z Kazachstanu. Potem akurat przelaczałem i ze był juz akurat na HBO HD które "testuje" to juz go lukłem i nie żałuje, spoko film ale tylko na raz.

Pauleta

"jak na produkcję z Kazachstanu" hehs. zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones