Kuno Becker

Eduardo Kuno Becker Paz

7,5
842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kuno Becker

dno zniszczy każdy film poza romantycznymi komedyjkami dla nastolatek lub reklamą pasty do zębów!!! w Golu nie mogłem wytrzymac jak na jego wymuskany pusio patrzyłem.. zabiliby go albo zgwałcili po pierwszym treningu w Premiership.. ale granice przektoczył w "Nomad the warrior".. żal żal żal zniszczył cały film..

kubem4

Ty byś zagrał lepiej :) Jestem pewien, że film z Tobą w roli głównej byłby hitem.

kubem4

przypomnę ci, że taki "wymuskany pusio" posiada Cris Ronaldo. zgwałcili go w Premiership jak występował w Manchesterze?

kinjaa

tak, i dlatego uciekł do realu ;)

kubem4

A widziałeś go w "Mrocznej Argentynie" ? Tam nawet fajnie zagrał. On i Banderas przykuwają w tym filmie uwagę

pixi222

Pamiętajcie, że gdyby nie Cristiano w ManU, to ManU nie miałoby ligi mistrzów w 2008. Poza tym ten aktor miał zagrać gościa, który ma całkiem inną mentalność niż w europie skoro jest z prawie drugiego końca świata...

kubem4

taka masz ksywę wiesz co panie DNO niema czym sie chwalić być zwykłym zerem i zazdrościć innym jesteś żałosnym ciulem

kubem4

A według mnie zagrał dobrze w Golu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones