PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35678}

Odjazd

Drive
6,5 799
ocen
6,5 10 1 799
Odjazd
powrót do forum filmu Odjazd

oglądałem ten film dawno (jakieś 8lat temu) i stwierdziłem ze ze to najlepszy film (jeśli chodzi o sceny walk) jaki widziałem. obejrzałem ten film kilka dni temu i dalej to potwierdzam. sceny walk są dynamiczne i naturalne bez efektów komputerowych. jedynie Jackiego Chana cenie bardziej ale to ze względu na to ze większość numerów kaskaderskich wykonywał osobiście. pozycja obowiązkowa dla lubiacych takie kino.

ocenił(a) film na 8
driver_5

oczywiście wyjątkowy film z na prawde niespotykanymi scenami walki.
Film pochodzi z czasów gdzie filmy karate były na porządku dziennym(mój ulubiony gatunek) ale ten się zdecydowanie wyróżnia.

ocenił(a) film na 7
driver_5

Walki są super i to zdecydowanie największy plus tego filmu.

driver_5

Film godny polecenia. Akcja już od pierwszych minut. Film naszpikowany pościgami, strzelaninami i walkami na najwyższym poziomie.

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

Ale tylko w wersji reżyserskiej i z muzyką davida wiliamsa, bo to co jest ogólnie dostępne na necie to profanacja tego świetnego filmu. Choć z tego co pamiętam , to na tv4 była wersja reżyserska właśnie.

ocenił(a) film na 3
driver_5

serio wam się podobało? fabuły to tam nie ma nic , cały czas strzelanina z tymi samymi ludzmi , chyba 4 razy powtórzyło się to samo , juz jak zobaczyłem 5 raz strzelaninę i bicie się z tymi samymi ludzmi to wyłączyłem ten film bo to szkoda czasu. Bez obrazy dla nikogo , film bardzo kretyński. Tylko dziewczyna z hotelu petarda !

ocenił(a) film na 4
driver_5

szmirowaty ogolnie jest ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones